На чемпіонаті Європи U18 розіграли перший комплект медалей

288
Перший комплект медалей чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики розіграли скороходки. Фінал у їхній дисципліні відбувся у ранковій частині програмі.

 
Україну у Дьйорі, а саме там відбуваються змагання, представляли дві учасниці – Дарина Касян і Аліна Ткач. Обидві спортсменки цього року у Тайцані змагалися серед юніорок на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби.
 
Касян замкнула вісімку найсильніших, подолавши 5000 метрів за 24.59,89 хв. Аліна Ткач пройшла дистанцію за 25.53,03 хв і фінішувала 16-ю.
 
Лідерство досить швидко захопила білоруска Анна Зубкова. І якщо на першій частині дистанції суперниці ще були неподалік, то чим ближчим був фініш, тим сильніше вони відставали, а Зубкова обганяла все більше кругових. У результаті вона перемогла з рекордом чемпіонатів Європи U18 (22.45,47 хв), майже на хвилину обігнавши срібну медалістку змагань Ольгу Фяска з Греції (23.39,12 хв). Третьою з особистим рекордом стала італійка Сімона Бертіні (24.18,80 хв).
 
Також завершилися кваліфікаційні змагання у групі А з метання молота серед дівчат. Юлія Шатохіна у першій спробі показала результат 53,86 м, який став для неї найкращим цього дня. У своїй групі вона посіла 14-те місце і вже точно не продовжить боротьбу в основному колі чемпіонату. Попереду змагання у групі В, де виступить Валерія Іваненко.
Попередня статтяРозклад виступів українців у ранковій частині програми першого дня чемпіонату Європи U18
Наступна статтяЮнацький рекорд України на старті чемпіонату Європи U18