Українка – у шістці з метання диска на чемпіонаті світу U20

332
Єдиним фіналом у тертій день чемпіонату світу U20, у якому змагалися українці, був фінал з метання диска серед юніорок.

 
До заключної спроби Дар’я Гаркуша посідала восьме місце, але зуміла зібратися і додати до свого результату кілька сантиметрів, тим самим піднявшись на шосту сходинку (50,71 м). Перемогла Александра Ємільянов з Молдови (57,89 м).
 
***
 
 
Натомість для іншої українки, Дар’ї Діханової, змагання почалися досить вдало. У перших двох видах вона встановила особисті рекорди – 13,92 с з бігу на 100 метрів з бар’єрами і 1,74 м зі стрибків у висоту. Зіпсувало положення у турнірній таблиці штовхання ядра, де вона показала лише 10,25 м. Після цього виду Діханова перемістилася з сьомої на 14-ту сходинку.
 
На заключний вид першого дня, дистанцію 200 метрів, Діханова вийшла налаштована по-бойовому. Вона потрапила до одного забігу з однією з головних претенденток на перемогу у загальному заліку австрійкою Сарою Лаггер і поступилася їй лише однією сотою – 24,87 с.
 
Діханова перемістилася на 13-ту сходинку, трішки скоротивши відставання від суперниць.
 
Другий день змагань у семиборок почнеться зі стрибків у довжину, після чого вони виступлять у секторі для метання списа і з бігу на 800 метрів.
 
***
 
Дмитро Нікітін з результатом 2,15 м подолав кваліфікацію зі стрибків у висоту. Пройти далі дозволяв також результат 2,12 м, показаний хоча б з другої спроби. Саме таким він у був у українця Владислава Лавського, але похибка на висоті 2,05 м, на яку він також використав дві спроби, на жаль, залишила бронзового призера минулорічного чемпіонату світу U18 за межами фінальних змагань у Тампере.
 
Всі результати змагань можна переглянути на офіційному сайті ІААФ.
Попередня статтяАліна Шух була змушена знятися зі змагань з семиборства на чемпіонаті світу U20
Наступна статтяТрансляція і розклад виступів українців у четвертий день чемпіонату світу U20