Герої чемпіонату Європи запрошують!

200
Упродовж тижня вболівальники і журналісти стежили за виступами українських легкоатлетів на чемпіонаті Європи. Лише на телеканалі UA:Перший трансляції з Берліна подивилися понад 8 мільйонів глядачів! Спортсменів до цього часу продовжують вітати, їх впізнають на вулиці звичайні перехожі, ними пишаються рідні, друзі і просто сусіди по будинку.

 
Під час чемпіонату Європи легкоатлети щодня відзначали те, наскільки важлива і відчутна для них така підтримка. І тепер вони хочуть подякувати за неї особисто кожному з вас!
 
Переможці і призери чемпіонату Європи з легкої атлетики запрошують уболівальників і представників ЗМІ 21 серпня, о 16:00, до магазину INTERTOP за адресою м. Київ, бульвар Лесі Українки, 17.
 
Всі присутні зможуть поставити свої питання атлетам, а автори найкращих отримають подарунки від мережі магазинів INTERTOP, офіційного партнера Федерації легкої атлетики України. Також ви зможете сфотографуватися та взяти автограф у наших зірок. Незабутні години разом з вами і спортсменами проведе модератор зустрічі, телеведучий Анатолій Анатоліч. А заряджати енергією у цей день усіх буде Red Bull.
 
Участь у заході візьмуть:
  • Марян Закальницький, чемпіон Європи зі спортивної ходьби на 50 км;
  • Аліна Цвілій, срібна медалістка чемпіонату Європи зі спортивної ходьби на 50 км;
  • Анна Рижикова, срібна медалістка чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами;
  • Марина Бех, срібна медалістка чемпіонату Європи зі стрибків у довжину;
  • Ольга Ляхова, бронзова медалістка з бігу на 800 метрів;
  • Сергій Никифоров, бронзовий медаліст чемпіонату Європи зі стрибків у довжину;
  • Михайло Романчук, дворазовий чемпіон Європи-2018 з плавання і головний уболівальник Марини Бех на трибунах Олімпійського стадіону у Берліні;
  • Ігор Гоцул, президент ФЛАУ;
  • Сергій Бадрітдінов, генеральний директор INTERTOP.
 
Скористайтеся нагодою поспілкуватися з героями легкоатлетичного Берліну-2018! Приєднуйтеся до заходу у соціальних мережах і 21 серпня приходьте на зустріч особисто. Атлети з нетерпінням чекатимуть на вас!
Попередня статтяВітаємо з днем народження Олену Красовську!
Наступна статтяДо уваги керівників ТФЛА! Подача кандидатів на нагороду ЕА для членів національних федерацій