Автографи від героїв Берліна-2018!

223
У Києві у магазині INTERTOP, що на бульварі Лесі Українки, 17, відбулася зустріч призерів чемпіонату Європи-2018 з легкої атлетики з вболівальниками.
 
Вітчизняні спортсмени своїми досягненнями заслуговують на те, щоб пересічні українці взнавали їх на вулиці, брали автографи, просили сфотографуватися. Зробити зірок української легкої атлетики ближчими до своїх шанувальників – такою була основна мета заходу.
 
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул та генеральний директор INTERTOP Сергій Бадрітдінов під час зустрічі виказали захоплення результатами, які показали українські легкоатлети на чемпіонаті Європи в Берліні.
 
Через участь у закордонних стартах (адже сезон в Королеві спорту ще триває) не всі герої континентальної першості змогли бути присутніми на зустрічі. Отож уся увага присутніх була прикута до срібних призерів Берліну-2018 Марини Бех, Аліни Цвілій, бронзових медалістів Сергія Никифорова, Ольги Ляхової, а також гостя заходу дворазового чемпіона Європи з плавання Михайла Романчука.
 
Спортсмени відповідали на будь-які запитання, що лунали з зали – на які труднощі натрапляли на шляху до перемог в Берліні, як змушували себе ходити до спортивної секції у дитинстві, якої ваги штангу підіймають на тренуваннях, на скільки добре володіють іноземними мовами та багато інших. Окрім цього, усі охочі могли отримати автографи від наших видатних атлетів та сфотографуватися з ними.
 
 
Сергій Бадратдінов зазначив, що бізнес за наших часів має не лише платити податки, але й брати активну участь в соціальних проектах, одними з яких є – розвиток спорту і підтримка вітчизняних спортсменів. І тому співпраця між INTERTOP та ФЛАУ, яка триває вже два роки і результатами якої задоволені всі сторони, триватиме і надалі.