Шестеро українців виступлять у фіналі «Діамантової ліги» у Брюсселі

307
30 серпняу Цюриху визначиться перші преможці «Діамантової ліги»-2018. А вже наступного дня другий фінал відбудеться у Брюсселі.

 
Щоправда, перша переможниця «діамантового» Брюсселя стане відома вже сьогодні. 30 серпня о 17:10 (СЕТ) відбудеться фінал зі штовхання ядра серед жінок. Змагання у решті дисциплін пройдуть у заключний день літа.
 
Традиційно, у програмі змагань будуть як «діамантові», так і «не діамантові» дисципліни. У перших з них виступить лише один українець. Андрій Проценко буде одним з 12 стрибунів у висоту, які поведуть боротьбу за головний приз серії – діамантовий трофей. Серед його суперників, зокрема, діючий чемпіон Європи німець Матеуш Пржибилко та італієць Джанмарко Тамбері.
 
Решта українок виступить у дисциплінах, «діамантові» фінали в яких відбудуться днем раніше. Проте від того менш цікавими змагання точно не стануть.
 
Оксана Окунєва наступного дня після фіналу у Цюриху вийде у брюссельський сектор для стрибків у висоту. Ольга Ляхова змагатиметься з бігу на 800 метрів. А на старт дистанції 400 метрів з бар‘єрами вийдуть відразу три українки – Анна Рижикова, Вікторія Ткачук і Марія Миколенко.
 
З усіма учасниками фіналу у Брюсселі можна ознайомитися на офіційному сайті «Діамантової ліги».
 
Посилання на пряму трансляцію змагань будуть з’являтися ТУТ.
Попередня стаття24 заходи «Дитячої легкої атлетики ІААФ» впродовж літа на Івано-Франківщині!
Наступна статтяЮлія Левченко стала другою у фіналі «Діамантової ліги»