Святкування Європейського тижня спорту в Україні почнуться 8 вересня

14
Міністерство молоді та спорту України запрошує всіх взяти участь у святкуванні Дня фізичної культури та спорту України та Європейського тижня спорту в Україні, яке відбудеться 8 вересня на території НСК «Олімпійський». Початок роботи спортивних локацій об 11:00, урочисте відкриття – о 12:00.

 
У 2018 році Україна вперше отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії, а також приєдналася до переліку країн, які організовуватимуть заходи з його нагоди.
 
Європейський тиждень спорту є символом європейської ідеї, об’єднаної Європи, європейської інтеграції у сфері спорту. Він призначений для всіх, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки. Він відбувається на всіх рівнях, починаючи від місцевого і закінчуючи європейським, а його структура включає в себе теми і заходи, які є важливими для всіх аудиторій. Чотири основні теми, на яких фокусується Європейський тиждень спорту: фізична активність у навчальних закладах, на робочому місці, на відкритих майданчиках, у спортивних клубах і фітнес-центрах.
 
У 2017 році участь у святкуванні Європейського тижня спорту взяли 12 мільйонів людей у 32 країнах.
 
Оскільки Європейський тиждень спорту є однією з ключових подій у сфері європейської інтеграції України у галузях фізичної культури та спорту і має на меті популяризацію спорту та фізичної активності по всій Європі, Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення розширити формат і терміни його святкування в Україні. Воно почнеться зі святкування Дня фізичної культури і спорту 8 вересня і триватиме до 30 вересня.
 
Під час святкування 8 вересня у Києві відбудеться робота містечка «Спорт для всіх» з безкоштовними міні-локаціями для всіх бажаючих, спортивних секцій з різних видів спорту; будуть проводитися показові виступи і майстер-класи провідних тренерів і спортсменів.
 
Святкування 8 вересня організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і спортивними федераціями.
За матеріалами Міністерства молоді та спорту України