Чемпіонат світу у категорії «Мастерс»: українці продовжують підкорювати світ

363
У Малазі триває чемпіонат світу з легкої атлетики у категорії «Мастерс». Після чотирьох медалей у перший день змагань скарбничка українців поповнилася ще чотирма у три наступні.

 
5 вересня Світлана Сорочук зробила чудовий подарунок до Дня народження керівнику української делегації Валентині Крепкіній, вигравши срібну медаль зі штовхання ядра у віковій категорії W50. Результат Сорочук – 14,18 м.
 
7 вересня Людмила Пушкіна стала чемпіонкою світу з бігу на 2000 метрів з перешкодами у віковій категорії W50. Час українки – 8.08,09 хв.
 
Олександр Сирмолотов виграв бронзову медаль з бігу на 400 метрів з бар’єрами у віковій категорії М50. Дистанцію він подолав за 1.00,33 хв.
 
Ім’я Олександра Лисенка багато хто звик асоціювати з дистанцією 800 метрів, але виступає і досить успішно він не лише на ній. У Малазі Лисенко став третім у своєму фінальному забігу з бігу на 2000 метрів з перешкодами у віковій категорії М60 (7.42,34 хв), але за підсумками двох посів четверте місце. До бронзи йому не вистачило лише 22 сотих секунди.
 
8 вересня на чемпіонаті світу у категорії «Мастерс» був вихідний день, а вже завтра, 9 вересня, змагання продовжаться і подарують безліч нових яскравих емоцій.
Фото (с)Kristi Gontkovska