Чемпіонат світу у категорії «Мастерс»: тріумф українців у позастадіонних видах

306
10 вересня на чемпіонаті світу з легкої атлетики у категорії «Мастерс» для українців пройшло під девізом позастадіонних видів. Саме там наші спортсмени здобули відразу шість медалей. Щоправда, на п’єдестал піднімалися не лише вони.

На стадіоні Світлана Сорочук виграла бронзову медаль з метання диска вагою 1 кг у віковій категорії W50 (38,32 м).

На шосе Україні медалі принесла дистанція 10 км зі спортивної ходьби відразу у кількох вікових категоріях.

Іван Пушкін (вікова категорія М85) до золота на дистанції 5000 метрів додав ще один чемпіонський титул зі спортивної ходьби на 10 км. Його час – 1:18.45 год.

Антоніна Тишко виграла срібну медаль зі спортивної ходьби на 10 км (1:07.21 год) у віковій категорії W70. Люся Алексєєва на цій же дистанції у віковій категорії W80 фінішувала третьою (1:25.37 год).

Саме Алексєєва і Тишко разом з Ларисою Лебєдєвою принесли Україні бронзові медалі у командних змаганнях у віковій категорії W70.

Анатолій Горшков (вікова категорія М60) пройшов 10 км з другим результатом (53.21 хв). Бронзу у віковій категорії М80 виграв Микола Панасейко (1:11.25 год).

Звертаємо вашу увагу на те, що Люся Алексєєва повертається з чемпіонату світу у категорії «Мастерс» 12 вересня, в ніч з вівторка на середу, о 1:20 рейсом LH1492 з Франкфурта в термінал D  аеропорту «Бориспіль». На її рахунку три медалі. Крім двох бронзових нагород 10 вересня у неї також срібло зі спортивної ходьби на 5000 метрів.

Більша частина команди повернеться до України 19 вересня, о 00:30.