Представництво і висока оцінка України на конференції статистиків AthTech18

284
9-10 жовтня Іспанія приймала третю конференцію ЕА зі статистики Athletics Data Conference – AthTech18. Участь у ній взяв офіційний статистик ФЛАУ Іван Качківський.

 
Нагадаємо, що минулого року багато в чому саме завдяки зусиллям Івана Качківського у Вінниці під час суддівської конференції було розглянуто багато нагальних питань зі статистики. І одним з основних було питання ведення й обробки статистичних даних у легкій атлетиці і фіксуванню рекордів на національних і міжнародних змаганнях.
 
Тоді, у листопаді 2017-го, спікер з Британії, один з найвідоміших статистиків у світі легкої атлетики Річард Хайманс відзначив, що Україна наразі перебуває на лідируючих позиціях у Європі у сфері статистики, і наголосив на значному прориві у цьому напрямку за останні роки. Високу оцінку Україна отримала і під час конференції AthTech18 у Хіхоні.
 
«Конференція AthTech проходила у затишному місті на півночі Іспанії, – розповідає Іван Качківський про конференцію. – На початку заходу представники ІААФ і ЄА презентувати свої програми розвитку для національних федерацій і плани на майбутнє. Важливою темою для представників європейських країн була проблема з новим законом GDPR. Наразі триває робота над єдиним стандартом для обміну легкоатлетичною інформацією, що має суттєво спростити обмін даними.
 
Під час конференції було представлено й багато тем, пов’язаних з технологіями, статистикою, роботою з медіа. Корисно було поспілкуватися з представниками інших федерацій, поділитися досвідом. І, безумовно, було приємно знову почути про високу оцінку України у сфері статистики легкої атлетики від міжнародних фахівців».
Фото (с)European Athletics
Попередня статтяУ Кремінній відбувся науково-практичний семінар
Наступна статтяВітаємо з днем народження Валерія Борзова!