Українські юніори виграли чемпіонат ABAF з кросу

313
Чоловіча юніорська збірна України перемогли на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу, а жінки у віковій категорії U20 виграли бронзові медалі. Змагання 4 листопада приймало румунське місто Ботосані.

 
Склад команди формувався за підсумками чемпіонату України з кросу. До неї потрапляли перші чотири атлети, проте чемпіони – Богдана Семьонова і Вадим Лонський – відмовилися від участі у змаганнях і їхнє місце посіли наступні у фінішному протоколі спортсмени. Зазначимо також, що Василь Сабуняк та Дмитро Іванчук, які фінішували п’ятим і шостим у змаганнях юніорів, не мали біометричного закордонного паспорту. Часу для того, щоб отримати візу, залишалося дуже мало, тому було прийняте рішення до складу команди включити Станислава Козака, який в Івано-Франківську став сьомим.
 
Також було прийняте рішення про те, що у Румунію поїдуть лише юніорські команди у той час як дорослі і молодь готуватимуться до чемпіонату Європи з кросу, який у грудні відбудеться у Нідерландах.
 
До перемоги юніорську чоловічу команду України привели Андрій Краковецький, який в індивідуальному заліку став третім, Максим Пантелеєв (4-те місце в індивідуальному заліку), Ілля Сосницький, який замкнув першу десятку, та Станислав Козак (18-те місце). Українці, як і серби, набрали 17 очок, проте за додатковими показниками саме наші атлети виграли золоті медалі. Лише у 0,5 пунктах позаду залишилися румуни.
 
Жіноча збірна з сумою 24 очка виграла командну бронзу. Румунки обійшли наших дівчат лише на один пункт. А перемогли юніорки з Туреччини (13 очок). У складі української команди Катерина Коваль на дистанції 4 км фінішувала четвертою, Вікторія Ковба – сьомою, Дар’я Вдовиченко – 13-ю, а Іванна Кух – 14-ю.
 
Результати атлетів будуть додані до новини після їхньої офіційної публікації на сайті ABAF.
Попередня статтяНова легкоатлетична арена у Лазурному прийняла перші всеукраїнські змагання
Наступна статтяВалерій Літанюк – переможець Всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби «Кубок Карпат»