Візит до Луцька, міста-господаря Суперліги командного чемпіонату Європи з багатоборства

283
Делегація ФЛАУ з дводенним візитом відвідала Луцьк. У столицю командного чемпіонату Європи-2019 з багатоборства завітали президент ФЛАУ Ігор Гоцул, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь, в.о. керівника департаменту змагань ФЛАУ Яна Бочарська, прес-аташе ФЛАУ Ольга Ніколаєнко та маркетинг-партнер ФЛАУ Юрій Шаповалов.

 
Візит розпочався з зустрічі з головою Волинської ОДА Олександром Савченком та обговорення з ним питань, пов’язаних з підготовкою й організацією чемпіонату. Після цього відбулося засідання з представниками виконавчої дирекції організаційного комітету командного чемпіонату Європи з багатоборства, Суперліга.
 
«У Луцьку змагань такого рівня ще не було, а в Україну вони повертаються після п’ятирічної перерви, повязаної з агресією Росії проти нашої країни та економічною кризою, яку це викликало. На думку Європейської легкої атлетики, ми вже готові приймати такий турнір. Проте це право не дарується, а дістається у боротьбі,– зазначає Ігор Гоцул. – У тому, що Луцьку довірили право приймати командний чемпіонат Європи з багатоборства, Суперлігу, є кілька причин: це відновлення арени, яка відповідає стандартам, і проведення тут на високому рівні кількох важливих змагань. До того ж Луцьк відвідували президент ЕА Свен Арне Хансен й інші представники ЕА і були вражені містом, гостинністю й сервісом, що також враховується при прийнятті рішень щодо того, кому довірити приймати ті чи інші змагання».
 
«Коли я був працівником фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», приїхав до міністерства з питань реконструкції стадіону. Тоді все здавалося таким нереальним… І от пройшло лише три роки – і ми приймаємо командний чемпіонат Європи з багатоборства, Суперлігу», – сказав керівник виконавчої дирекції організаційного комітету змагань Ігор Поліщук.
 
На зустрічі Ігор Гоцул  представив своє бачення взаємодії між керівниками напрямків у виконавчій дирекції та відповідальними за ці напрямками працівниками секретаріату ФЛАУ. Її учасники обговорили спільні питання, після чого почалася робота з окремих напрямків: кожна група, відповідно, обговорила питання маркетингу, медіа, гостинності та спортивну частину. А по завершенню візиту знову відбулося спільне зібрання, на якому підсумували напрацювання, визначили завдання і конкретизували напрямки роботи.