Іванна Кух: «Задоволена відчуттями від бігу і атмосферою змагань»

364
Українка Іванна Кух посіла 75-е місце на чемпіонаті Європи з кросу у змаганнях юніорок. Дистанцію 4300 метрів вона подолала за 15.18 хв. Після фінішу спортсменка поділилася враженнями від виступу з читачами сайту ФЛАУ.

 
Богдана Семьонова говорила про те, що під час бігу у неї дуже замерзли ноги. Чи відчували і ви цей холод?
 
Перед стартом ми намазалися зігріваючою маззю, до того ж не було холодного вітру. У мене змерзли лише стопи. Оскільки шиповки тоненькі, то, вступаючи у калюжу, відразу відчувала на ногах холодну воду. Безумовно, це ускладнює біг: холод збиває темп і всі розрахунки йдуть виключно на інстинктивному рівні.
 
Як ви розкладали сили по дистанції?
 
Планувала зі старту зайняти хороше місце, вибігти у групу лідерів або максимально близько до неї і далі вже тримати однаковий темп, оскільки якщо я почну повільно і десь позаду, то потім буде складно обганяти суперниць.
 
Ви ще не знаєте місця, яке посіли, але наскільки задоволені виступом?
 
Відверто кажучи, дуже задоволена. Я хвилювалася, щоб мені не стало на дистанції погано, адже траса нелегка. Та я задоволена відчуттями від бігу і атмосферою змагань.
 
У листопаді ви бігли на чемпіонаті ABAF з кросу. Порівняйте, будь ласка, траси в Ботосані і Тілбурзі.
 
Тут траса складніша, оскільки йшов дощ, всюди калюжі і багнюка. А на чемпіонаті балканських федерацій було сухо, тверда траса, без підйомів і крутих поворотів.
Попередня статтяЕстафетна п’ятірка на завершення чемпіонату Європи з кросу
Наступна статтяВікторія Ковба: «Цей чемпіонат Європи з кросу – неоціненний досвід для мене»