Новини ТФЛА: відзнаки для найкращих і переобрання Володимира Рудюка президентом ФЛА Волинської області

278
ФЛА Волинської області. У Луцьку відбулася Звітно-виборча конференція ФЛА Волинської області, під час якої на посаду президента було переобрано Володимира Петровича Рудюка.

 
Також у Волинській області відзначили найкращих легкоатлетів і тренерів за підсумками 2018 року. Так, найкращими легкоатлетами визнали Василину Вітовщик, Дарину Касян і Віктора Шуміка, а найкращими тренерами – Володимира Трохимовича Яловика, Миколу Федоровича Калитку та Ірину Богданівну Борисюк.
 
ФЛА Івано-Франківської області. В Івано-Франківській облдержадміністрації відзначили нагородами, грамотами і грошовими сертифікатами найкращих прикарпатських спортсменів і тренерів.
 
Серед найкращих спортсменів області Валерій Літанюк, Христина Юдкіна, Михайло Гаврилюк, Павло Волуйкевич, Юлія Шуляр. Відзнаки отримали також їхні особисті тренери – Сергій Новак, Ярослав Маланюк і Євген Єрузель.
 
ФЛА Львівської області. На офіційному сайті ФЛА Львівської області опубліковано список старших тренерів збірних команд  Львівської області  з легкої атлетики на 2019 рік та їхні контакти. Ознайомитися з ним можна ТУТ.
 
ФЛА Рівненської області. У рамках церемонії нагородження «Спортивна гордість Рівненщини 2018 року» нагороди найкращим спортсменці і тренеру вручили Наталії Кожемяко-Прищепі й Андрію Попеляєву. Серед найкращих на Рівненщині також Світлана Жульжик і її тренер Тетяна Фінчук.