Ольга Ляхова: «На чемпіонаті України побіжу 3000 метрів»

232
Ольга Ляхова в інтерв’ю сайту isport.uaрозповіла про змагання, які планує на зиму-2019, про експеримент, який чекає на неї на чемпіонаті України у приміщенні, про збори та ще багато цікавого.

 
– 1 лютого у мене перші змагання нинішнього сезону – бігтиму 800 метрів у Франції. 6 лютого виступлю у Торуні (Польща). 8 лютого на чемпіонаті України у приміщенні – вперше у житті на змаганнях – бігтиму 3000 метрів. Це для покращення швидкісної витривалості. Відчуваю, буде весело. А після цього 103 березня чемпіонат Європи у приміщенні в Глазго.
 
Олю, у грудні ви бігали у горах Нової Зеландії, у січні – у спекотній Кенії. Чому саме так спланували свою зимову підготовку?
 
Так вирішив мій тренер Томаш Левандовські. Він професіонал своєї справи і не боїться експериментувати. Для бігу на 800 метрів дуже важливі гори, ми тренуємося в умовах гіпоксії, а виступаємо на змаганнях на рівні моря. Це дає сильний позитивний ефект на результат.
 
У Новій Зеландії ми жили і тренувалися на висоті 1700 метрів, погода була хорошою – +15-20 градусів у горах. Це найкрасивіша країна, в якій я була. До того ж після перебування у горах Нової Зеландії у Кенії акліматизації майже не було. І це дало можливість швидше ввійти в ударний тренувальний режим.
 
У Кенії я була вперше. Як кажуть, це «дім чемпіонів» у місті Ітен, де ми тренуємося. Тут дійсно виросло багато олімпійських чемпіонів і чемпіонів світу. Висота 2400 метрів і немає жодного рівного місця: ти біжиш або під гірку, або з неї. По рівному можна побігати лише на стадіоні. Тут бігає дуже багато людей. Певно, кожен другий спробував себе у цій справі. Дуже активні діти, теж бігають і проводять багато часу на свіжому повітрі.
 
У Кенії ідеальна погода, +24-25 градусів, чудовий готель, хороше різноманітне харчування, багато свіжих фруктів і овочей.
 
Весь текст інтерв’ю читайте на сайті isport.ua
Фото зі сторінки Ольги Ляхової у соціальних мережах
Попередня статтяПерелік атлетів для національного пулу тестування (кандидати на ЧС-2019)
Наступна статтяОпубліковано календар European Athletics Outdoor Permit Meeting на 2019 рік