Марина Бех-Романчук: щасливе повернення у Берлін

314
Серпень 2018 року надовго врізався у пам’ять уболівальників легкої атлетики через те, як самовіддано боролася за срібло чемпіонату Європи Марина Бех і які емоції тоді переповнювали і спортсменку, і всю команду, яка прийшла підтримати її на трибуни Олімпійського стадіону у Берліні.

 
Пройшло півроку. За цей час Марина встигла вийти заміж і подовжити своє прізвище до Бех-Романчук. Проте що залишилося незмінним – це жага до боротьби і високих результатів. Українка повернулася до Берліну, щоб узяти участь у змаганнях ISTAF ІNDOOR. Основними її суперницями були німкеня Малайка Міхамбо та сербка Івана Шпановіч, якій минулий рік зіпсували травми.
 
Шпановіч у першій спробі стрибнула у довжину на 6,65 метрів і захопила лідерство. Та якщо сербці того вечора додати не вдалося, то українка і німкеня зробили це кілька разів.
 
Бех-Романчук почала змагання з результату 6,59 м, а у четвертій спробі встановила особистий рекорд зі стрибків у довжину у приміщенні – 6,73 метри. Цей результат дозволив їй посісти друге місце у Берліні. Міхамбо ж цього вечора була і взагалі на висоті – 6,94, 6,98 та 6,99 метрів – новий рекорд змагань, особистий рекорд і найкращий результат сезону у світі.
 
Усім тим, хто на власні очі хоче побачити стрибки Марини Бех-Романчук, варто завітати 7-9 лютого до Сум, де відбудеться чемпіонат України у приміщенні. Однією з його учасниць якраз і має стати Марина.
Попередня статтяОпубліковано календар European Athletics Outdoor Permit Meeting на 2019 рік
Наступна статтяУкраїнки – у трійці на змаганнях у Валь-де-Рей