І знову рекорд від юніорів!

206
Молоді українські легкоатлети продовжують нас радувати національними рекордами. Було їх встановлено два минулого тижня на юнацькому чемпіонаті України. Не обійшлося без найвищих досягнень і на чемпіонаті України-2019 в приміщенні серед юніорів.
 
– Перш за все на цих змаганнях у Сумах хочу відзначити Романа Войцешука з Київщини, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Роман у семиборстві набрав рекордну для юніорської вікової категорії суму – 5337 очок. Втім, ще ціла низка результатів заслуговує на увагу.
 
Христина Юрчук з Донецької області на юнацькому чемпіонаті України перемогла у бігу на 60 м та з рекордом України на 60 м з/б, не було їй рівних у бар’єрному спринті і зараз, з більш старшими суперницями і вищими бар’єрами – 8,58.
 
У стрибках у висоту перемоги здобули Олег Дорощук з Кіровоградської області (2.13) та вінничанка Олена Жмур (1.80). Дуже радий за Олену, яка повернулася після дворічної перерви, пов’язаної з травмами. Сподіваюся, що її результати будуть і далі ростию
 
На 60-метрівці у юніорок найкращою стала харків’янка Єва Подгородецька (7,66), гарні забіги – і за боротьбою, і за рівнем – вийшли на 400-метрівках у хлопців та дівчат.
 
Вінничанин Андрій Краковецький нещодавно на командному чемпіонаті України виконав норматив на юніорський чемпіонат Європи з бігу на 3000 метрів, і зараз на дистанції удвічі коротшій також показав пристойний результат – 3.53,67.
 
Командний залік юніорського чемпіонату України виграла збірна Київської області, другими стали харків’яни, третіми – представники Дніпропетровщини. Отож за підсумками цієї першості буде сформовано три команди. Перша вже 9 лютого вирушає до Туреччини на юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, де Україна дебютуватиме. Потім 25-26 лютого у Мінську відбудеться традиційна матчева зустріч Білорусь-Латвія-Естонія-Франція-Польща-Туреччина-Україна-Литва. Ну і в травні в Румунії відбудеться міжнародна матчева зустріч юніорських збірних п’яти країн, де до нашої збірної також приєднаються метальники – вони свій відбірковий зимовий чемпіонат України проведуть 15-17 лютого в Мукачево.