Запрошуємо тренерів та спортсменів на круглий стіл за участю Анатолія Бойка!

225
Цієї суботи, 16 лютого, у Києві відразу після завершення Кубку України з легкої атлетики у приміщенні, в приміщенні дирекції Київської міської ШВСМ відбудеться круглий стіл з обговорення ключових аспектів техніки виконання потрійного стрибка за участю Заслуженого тренера України, тренера чемпіонки світу та призерки Олімпійських ігор з потрійного стрибка Ольги Саладухи – Анатолія Бойка.
 
До уваги учасників круглого столу буде представлене бачення Анатолія Григоровича щодо передумов виконання далеких стрибків світовими лідерами у даній дисципліні, як сучасних так і минулих зірок потрійного, а також розбір елементів техніки вітчизняних стрибунів потрійним, їх порівняння з зірками даної дисципліни та виявлення недоліків, які стримують зростання їх результатів.
 
Запрошуємо всіх охочих тренерів та спортсменів, які спеціалізуються на потрійному стрибку (стрибках у довжину) взяти участь у круглому столі та долучитись до обговорення даної теми!
 
Місце проведення заходу: легкоатлетичний манеж КМШВСМ, м. Київ, проспект. Павла Тичини, 18. Орієнтовний час початку заходу: 18:00.
Попередня статтяЮлія Чумаченко перемагає в Остраві
Наступна статтяУмови та критерії відбору на чемпіонат світу-2019 з кросу