Рекорди Соколова та Саладухи на Кубку України

265
16 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні.
 
Більшість провідних вітчизняних атлетів вже почали безпосередню підготовку до чемпіонату Європи у приміщенні, а тому цей старт пропускали. Також низка лідерів виступала цього ж дня у Стамбулі на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Втім, глядачам в манежі Київської міської ШВСМ було на кого подивитися. Чимало молодих атлетів встановили свої найкращі результати сезону, а також особисті рекорди. Також порадували учасники майбутнього чемпіонату Європи в Глазго.
 
Так, у потрійному стрибку Ольга Саладуха з Донеччини вже в першій спробі показала свій SB– 14 м 35 см, що наразі є сьомим результатом сезону в Європі. Продовжує нарощувати швидкість Олександр Соколов з Миколаївської області. У фіналі з бігу на 60 метрів він святкував перемогу з особистим рекордом – 6,68, випередивши ще одного учасника Глазго-2019, киянина Василя Макуха, на 15 сотих.
 
Отож наразі зі стартів всеукраїнського масштабу перед чемпіонатом Європи у приміщенні залишилося провести лише один – 22 лютого у Львові відбудуться традиційні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті видатного атлета Олексія Дем’янюка.
 
З повними результатами Кубку України можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Фото – Дмитро Вакулка
Попередня статтяЧотири золота і три срібла українців на чемпіонаті ABAF у приміщенні
Наступна статтяСтамбул-2019: плани, перемовини, здобутки