Сітковський, Романенко і Котовська – серед учасників Nova Poshta Kyiv Half Marathon

245
Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який входить до серії IAAFBronze Label, цього року збере ще більше елітних атлетів, ніж у попередні роки. Наразі відомі перші імена найшвидших бігунів, які 7 квітня змагатимуться за перемогу.

 

Серед них Олександр Сітковський, Роман Романенко й Ольга Котовська.

 
«Я давно хотів пробігти півмарафон у Києві, але він завжди збігався з іншими змаганнями, на які я був заявлений. У Києві намагатимусь показати хороший час і боротися за призові місця», – зазначив Олександр Сітковський.
 
На боротьбу налаштований і Роман Романенко. «Хочеться пробігти швидко і показати хороший результат. Думаю, цього року мені вдасться реалізувати себе, – каже він. – Минулого року мені не біглося, але зараз я налаштовуюся на хороший біг».
 
Не менші амбіції і Ольги Котовської. «Хочу скласти гідну конкуренцію у боротьбі за перемогу в найкрутішому півмарафоні України! Я дуже радію, що у нас з’явилося дуже багато хороших стартів», –  сказала вона.
 
Цьогорічний перелік топ-атлетів поступово поповнюватиметься новими прізвищами. Але те, що на головній дистанції 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon глядачів очікує боротьба світового рівня, – беззаперечний факт.
 
Цього року саме ці цифри стануть орієнтирами для топ-атлетів. Цьогорічний призовий фонд 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon збільшиться майже вдвічі (703 тис. грн) у порівнянні з минулорічним. На призерів півмарафону чекають призи у 2000, 1500 і 1000 євро за перші три місця відповідно, а за рекорд траси бонус 1000 євро. Нововведенням цьогорічного заходу стане «Відкритий кубок» для українських бігунів з окремим призовим фондом за перші п’ять місць та за рекорд траси саме серед українських атлетів.
 
Нагадаємо, що 7 квітня у рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбудеться чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з півмарафону.
За інформацією організаторів
Фото ©організатори