100 днів до командного чемпіонату Європи з багатоборства (Суперліга)! Реєстрацію волонтерів відкрито

276
Бажаєте стати частиною Суперліги командного чемпіонату Європи з багатоборства у Луцьку і ввійти до команди волонтерів? Тоді ця новина для вас!

 
28 березня, за 100 днів до початку командного чемпіонату Європи-2019 з багатоборства (Суперліга), організаційний комітет відкриває реєстрацію волонтерів.
 
Зареєструватися можна через онлайн-систему на  https://www.lutsk2019.com/ua/volonteri/
 
Реєстрація волонтерів на командний чемпіонат Європи-2019 з багатоборства (Суперліга) триває до 1 червня 2019 року (00:00 СЕТ).
 
Лише після того, як організаційний комітет отримає і вивчить усі заявки, волонтерам, чиї запити будуть схвалені, надійдуть листи-запрошення на інтерв’ю. Якщо дорога від вашого місця проживання до Луцька займає більше двох годин, ви матимете можливість пройти інтерв’ю у Skype.
 
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що волонтерами можуть стати лише ті, хто досяг 16-річного віку. 16- і 17-річним юнакам і дівчатам буде потрібен відповідний дозвіл від батьків або офіційних опікунів.
 
Суперліга командного чемпіонату Європи з багатоборства відбудеться на луцькому стадіоні «Авангард» 6-7 липня. Участь у змаганнях візьмуть вісім найсильніших команд Європи, а цей турнір стане першим міжнародним легкоатлетичним турніром в Україні за останні шість років.