Вікторія Хапіліна виграла марафон у Кракові з олімпійським нормативом

350
Дощова і прохолодна погода не стала на заваді перемозі Вікторії Хапіліної на марафоні у Кракові.

Вікторія подолала дистанцію з новим особистим рекордом і олімпійським нормативом – 2:28.03 год.Кенійка Гледіс Кіпсоі Чепчірчір, яка фінішувала другою, поступилася Хапіліній 5.18 хвилинами.

«Віка не лише стала першою, а ще і встановила рекорд краківської траси, поліпшивши його на 11 секунд. Цей результат також вищий від олімпійського нормативу у Токіо-2020», – зазначив у коментарі MLTPL.City Євген Хапілін.

Додамо, що до цього особистим рекордом Хапіліної були 2:35.55 год, які вона показала 29 жовтня 2017 року у Дубліні.

У змаганнях серед чоловіків переміг кенієць Сайпріан Котут (2:09.18 год).
Попередня статтяЮрій Тумасов – про Кубки Європи з легкоатлетичних багатоборств і участь у них спортсменів України
Наступна статтяЗавершилась Західноукраїнська ліга за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ»