До уваги ЗМІ! Завершується акредитація на чемпіонат світу-2019 з легкої атлетики

306
Фото (с)Валерій Білокрил
Завершується акредитація ЗМІ на чемпіонат світу з легкої атлетики, який 27 вересня-6 жовтня 2019 року прийматиме Доха (Катар).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Квота для України:
4 журналісти;
1 фотограф.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) або на електронну пошту media@flau.org.ua.
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 24 травня 2019 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 15 липня 2019 року.
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Досі під час чемпіонату світу, або що журналіст/фотограф самостійно гарантує покриття коштами проїзду, проживання та перебування у Досі під час проведення чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
Попередня статтяІсторії Алітуса-2019: сімейна «двадцятка»
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на чемпіонат Європи U23