«Дитяча легка атлетика ІААF» у міжнародний день захисту дітей

485
1 червня на Вічевому майдані Івано-Франківська у рамках святкування міжнародного дня захисту дітей відбулися легкоатлетичні естафети за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», організовані Департаментом молодіжної політики та спорту міськради, Департаментом освіти та науки міськради, федерацією легкої атлетики Івано-Франківської області та міським центром «Спорт для всіх».

 
Діти шкільного віку (8-12 років) змагалися як організованими командами, так і збірними, об’єднавшись безпосередньо перед змаганнями.
 
Діти змагалися з динамічних легкоатлетичних естафетах і вправ з елементами бар’єрного бігу, багатоскоками, оббіганням стійок, метанням спису.
 
У підсумку перемогу святкували вихованці Івано-Франківської СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики, другий командний результат у збірної ЗШ №21, а третій – у ЗШ №24.
 
Переможці, призери та всі учасники отримали грамоти, медалі та солодкі призи від організаторів змагань. Серія  перегонів для малечі відбуватиметься впродовж усього літа у мікрорайонах міста.
Попередня статтяЛуцьк-2019: завершується реєстрація волонтерів на Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства
Наступна статтяІрина Климець – у трійці престижного міжнародного турніру з метань