Карманенко та Расчупкін виграли чемпіонат України-2019 з гірського бігу (вгору)

295
2 червня у Воловці Закарпатської області відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору).
 
– Ці змагання відбулися в рамках трейлу «Карпатія», який організовує Олександр Олівсон, – розповідає головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук. – В суботу близько 300 учасників «Карпатії» долали 100 км, і я, маючи досвід організації змагань з бігу на довгі дистанції, був вражений, як все якісно було проведено. Адже учасники бігли в тому числі і вночі (траса працювала 30 годин), потрібно було виставити вздовж неї волонтерів, зробити розмітку через кожен кілометр. Найкращі подолали дистанцію за 13 з половиною годин, це – 7 хвилин на кілометр. Це дуже круто!
 
А в неділю Олександр Олівсон та його команда так само на високому рівні підготували вже для нас трасу. Воловецький міський голова Михайло Попелич допоміг нам організувати на гору, де була точка фінішу, для учасників сухі речі та воду, що дуже важливим елементом.
 
Дорослі та молодь долали 12 км, юніори – 8 км. Підйом висоти складав 100 метрів на 1 км. Перемогу серед дорослих святкували закарпатець Сергій Расчупкін (1:11.45), який нещодавно був 9-м на Кубку світу у Франції, та Катерина Карманенко з Рівного (1:30.12). Вже 9 червня в Мукачево відбудеться чемпіона України з класичного гірського бігу (вгору-вниз), і за його результатами буде відібрано команду для участі в чемпіонаті Європи, який за місяць прийматиме Швейцарія.
 
Повні результати змагань – за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяНикифоров і Чумаченко – у трійці змагань у Празі
Наступна статтяІрина Ольховнікова святкує ювілей