«Діамантова ліга»: рекорд Європи від Варгольма і виступ українок

290
13 червня на етапі «Діамантової ліги» в Осло норвежець Карстен Варгольм переміг і встановив рекорд Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами – 47,33 с.

 
Попередній рекорд Європи належав французу Стефану Діагана. 5 липня 1995 року у Лозанні він пробіг цю дистанцію за 47,37 с.
 
«Це було неймовірно. Моє обличчя після фінішу говорило саме за себе! Це якесь божевілля встановити рекорд Європи і просто фантастично зробити це тут, на BislettGames. Мій тренер думав, що я пробіжу за 47,30. Тобто він був близьким до істини», – зазначив Варгольм після фінішу.
У секторі для стрибків у висоту виступали відразу три українки. Юлія Левченко й Ірина Геращенко подолали 1,94 м. Геращенко зробила це другої спроби і посіла п’яте місце, а Левченко – з третьої і стала шостою. Ярослава Магучіх з результатом 1,85 м дев‘ята. Після двох невдалих спроб на 1,88 м вона вирішила перенести третю на 1,91 м, проте цього разу і вона була невдалою.
 
Анна Рижикова фінішувала шостою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,26 с).Ольга Саладуха посіла таку ж сходинку з потрійного стрибка. Зазначимо, що результативними у Ольги були перша і шоста спроби, й обидві – на 14,30 метрів.
 
Попередня статтяВолодимир Кацман святкує ювілей
Наступна статтяЮлія Чумаченко виграла змагання в Ерувіль-Сен-Клері