Валерій Борзов: «В Україні були, є і будуть спортсмени, яким вдається дивувати світ!»

315
На «Площі Зірок», що в Києві поблизу Палацу спорту, з’явилася перша зірка, на якій викарбувано ім’я легкоатлета. Її урочисто відкрили на честь дворазового Олімпійського чемпіона Валерія Борзова.
 
Під час церемонії, окрім Валерія Пилиповича, свої «зірки» отримали також дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко, чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова та чемпіон світу з плавання Михайло Романчук. А Борзову та Клочковій були також вручені сертифікати «Книги Рекордів України». Наш уславлений спринтер був відзначений за встановлені ним національні рекорди з бігу на 100 м (10,07) та 200 м (20,00), які тримаються вже майже 47 років.
 
Додамо, що «Площа Зірок» – це проект, метою якого є підтримка та популяризація української культури, мистецтва та спорту.
 
– Я б не став порівнювати цей проект з Голлівудською алеєю слави. Все-таки голлівудська зірка має світове визнання, а ми ще на початку такого шляху, – поділився враженнями Валерій Борзов. – Втім, хто знає, можливо і ці зірки колись стануть популярними в Європі та світі, якщо організаторам дійсно вдасться зібрати велику, історично вагому зіркову колекцію. Але сам факт, що наші спортивні досягнення таким чином зафіксовано, – в цьому є і шарм, і історичність. Тому що події 50-річної давнини забуваються. А такі акції нагадують людям, що у нас в Україні були спортсмени, які дивували світ. Були, є і будуть!
Попередня статтяСклад збірної України на юніорський чемпіонат Європи-2019
Наступна статтяПодальша доля «Динамічної легкої атлетики» та інші кулуарні обговорення Мінська-2019