Михайло Кохан: «Коли грек метнув молот на 84,22, я зробив вигляд, що цього не помітив»

298

 
«Я не був лідером сезону, проте на змаганнях зумів показати, що не даремно працював, видав усе, що можу, і посів перше місце, – говорить Михайло. – Коли грек метнув молот на 84,22 метри, я глянув, прикинув, що відбулося, зробив вигляд, що цього не помітив, і продовжив змагатися далі.
 
Юніорський чемпіонат Європи був одним з головних турнірів цього сезону. Далі буду намагатися відібратися на чемпіонат світу у Доху. Чи вдасться це, поки що складно говорити, адже лише закінчилися ці змагання, попереду ще багато роботи. Подивимося ближче до вересня.
 
Взагалі, я, як і мої вболівальники, чекаю виходу на дорослу арену, але краще, коли все йде поступово, як у мене. Адже можна виступити один рік по дорослим добре, а потім буде спад. Різниця у юніорських і дорослих змаганнях відчувається, оскільки вага молота відрізняється на 1,265 кілограмів. Тому потрібно більше качатися, більше працювати, бути витривалішим і сильнішим – те, над чим ми й працюватимемо.
 
Цього року я спробував свої сили на дорослих змаганнях. Зокрема, виграв комерційний турнір у Фінляндії. Я туди поїхав, щоб трішки заробити грошей на життя і позмагатися з сильними суперниками. Чи приємно було перемогти Дільшода Назарова? Звісно. Перемога над олімпійським чемпіоном – це круто! Так, він зараз ще не дуже готовий. Але і я теж, плюс я ще юніор. От у Досі вже буде відповідальніший старт і там подивимося, хто як підготувався».
 
Запитали журналісти у Михайла і про Токіо-2020. «Це поки що основна мета. Працюємо у цьому напрямку, мені залишилося трішки до нормативу. Для його виконання ще є цей і наступний рік».
Попередня статтяВизначено найкращих легкоатлетів червня в Україні
Наступна статтяЯрослава Магучіх: «Дуже хотіла спробувати висоту світового рекорду»