Рідні американські гості в Конча-Заспі

247
Днями до Олімпійської бази в Конча-Заспі, де проводить тренувальний збір збірна України з легкоатлетичних метань, завітали дуже шановані гості – відомий тренер Роман Фельдман, Олімпійський чемпіон-1972 з метання молоту, авторитетний наставник та володар світових рекордів Анатолій Бондарчук, а також низка спортсменів та фахівців зі США.
 
– Роман Фельдман є вихідцем з України, – розповідає головний тренер збірної України з метань Максим Островський. – Колись він був наставником нинішнього старшого тренера нашої збірної Ярослава Чмиря, потім поїхав жити до США. Фельдман має безпосереднє відношення до тих високих результатів, які останнім часом показують американські молотобойці та дискоболи. Він провів для наших спортсменів майстер-клас. Також його підопічні потренувалися під наглядом Ярослава Чмиря. Такий обмін досвідом сподобався обом сторонам, і ми домовилися про подальшу співпрацю. Вони будуть приїжджати на збори до нас, ми – до них. Також американські друзі будуть сприяти нашій команді в спонсорській допомозі – щодо отримання інвентарю, тощо. Вони виказали велике бажання прихати в листопаді на Всеукраїнські змагання з метань в Мукачево. Окрім цього, їх дуже зацікавила співпраця в метанні ваги – ця дисципліна дуже популярна за океаном.
 
Дуже яскравою була зустріч з легендарним Анатолієм Павловичем Бондарчуком, який наразі живе та працює в Канаді. Йому було дуже приємно побачити рідні стіни, зустрітися зі своїми учнями. Дізнатися, що в Кам’янець-Подільському проводяться змагання на його честь – їх організатор Леонід Гурман був з нами на веб-зв’язку. Під керівництвом Анатолія Павловича наші атлети також провели тренування, вислухали його поради та зауваження.
Попередня статтяУмови відбору до збірної України на чемпіонат світу-2019 в змішаній естафеті 4х400 м
Наступна статтяЮлія Левченко і Михайло Кохан – найкращі легкоатлети липня в Україні