Юлія Левченко – друга у фіналі «Діамантової ліги-2019»

188
Другий фінал «Діамантової ліги» знову подарував українцям приємні емоції. І хоч з Брюсселя наші спортсмени повертаються без діамантів, пишатися нам є чим.

 

До брюссельського фіналу кваліфікувалися п’ять українок. Змагатися їм довелося за прохолодної і дощової погоди, однак це жодним чином не вплинуло на налаштування дівчат на боротьбу.

 
Юлія Левченко з третьої спроби подолала 1,95 м у секторі для стрибків у висоту. На 1,97 дві перші були також невдалими. Від заключної спроби залежало, буде Юля другою чи четвертою. І українка, як і на попередній висоті, була неперевершеною. 1,97 – і вона друга у фіналі «Діамантової ліги». Вище стрибала лише росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором (1,99 м).
 
Ярослава Магучіх була шостою зі стрибків у висоту (1,89 м), а Ірина Геращенко – десятою (1,85 м).
 
Зовсім трішки до першої трійки зі стрибків у довжину не вистачило Марині Бех-Романчук. У найкращій зі спроб вона, як і британка Катаріна Джонсон-Тмпсон, приземлилася на позначці 6,73 метри. Проте за другою кращою спробою все ж поступилася їй і посіла четверту сходинку. Перемогла німкеня Малайка Міхамбо, вкотре цього сезону стрибнувши за сім метрів – 7,03 м.
 
Ольга Ляхова більшу частину дистанції 800 метрів трималася позаду, проте на заключних 200 метрах глядачі вкотре змогли насолодитися її фірмовим фінішем. Ольга одну за одною обійшла більшість суперниць і фінішувала четвертою (2.01,16 хв). Перемогла американка Еджи Вілсон (2.00,24 хв).