Учасники чемпіонату світу-2019 презентують нову форму збірної України

285
21 вересня у магазині «Світ спорту» (м. Київ, проспект Перемоги, 3) відбудеться презентація нової форми ASICS, у якій збірна України виступить на чемпіонаті світу, та міні-прес-конференція з майбутніми учасниками турніру.

 
Участь у презентації форми візьмуть призерка чемпіонату Європи з бігу на 800 метрів і переможниця Європейських ігор Ольга Ляхова, чемпіон Європи зі спортивної ходьби на 50 км Мар’ян Закальницький та переможець юнацьких Олімпійських ігор, чемпіон і рекордсмен Європи серед юніорів з метання молота Михайло Кохан.
 
Побачити форму раніше за інших і поставити питання легкоатлетам та головному тренеру збірної України В’ячеславу Тиртишнику зможуть не лише журналісти, а й усі бажаючі, адже на захід запрошуються всі без винятку прихильники легкої атлетики.
 
Презентація форми і спілкування зі ЗМІ та вболівальниками відбуватиметься з 15:30 до 16:30.
 
Загалом же презентація і спілкування відбуватимуться у рамках заходу Grand Opening магазину Світ Спорту, який почнеться з 10:30. У програмі також лекції від учасників чемпіонатів світу з гірського бігу і трейлу Сергія Попова та Олександра Скорохода, розіграш призів, фотозона та ще багато цікавого. З програмою всього заходу можна ознайомитися ТУТ.
Попередня статтяДень народження святкує Олена Говорова
Наступна статтяСклад збірної України на чемпіонат світу-2019 з 24-годинного бігу