Юнаки чемпіонатом у Кропивницькому завершили змагальний сезон

29
20-22 вересня в Кропивницькому відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед атлетів 2002 р.н. та молодших. Командний залік змагань виграла Дніпропетровська область, по спортивним школам – Любешівська ДЮСШ (Волинська обл.) та СДЮСШОР №3 Дніпра.
 
– Цим чемпіонатом України завершили змагальний сезон атлети юнацької вікової групи, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Осіння погода в Кропивницькому внесла свої корективи – було досить прохолодно, і що в більшості видів відобразилося на рівні результатів.
 
На особливу увагу заслуговують перемога в стрибках у довжину з результатом 6.04 Марії Горєлової з Херсонської області. Вона стабільно почала стрибати за шість метрів, нагадаю, цього року стала чемпіонкою Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Впевнено перемогли у стрибках у висоту Роман Петрук з Житомирщини (2.05) та донеччанка Дар’я Озерянова (1.75; на фото). В бігу на 110 м з/б з особистим рекордом та доволі непоганим часом виграв киянин Денис Слюсар. Все це – більш-менш відомі спортсмени, які вже виступали у складі збірної України в різних змаганнях. З нових імен відзначу киянку Тетяну Оксенюк, яка у напруженій боротьбі і з гарним результатом виграла 1500 метрів у дніпрянки Катерини Онісімової (4.43,58 проти 4.43,99).
 
Всі ці атлети, за виключенням Горєлової, 2003 року народження, а значить наступного року ще змагатимуться в юнацькій віковій групі. І, я сподіваюся, будуть лідерами юнацької збірної, яка виступатиме на чемпіонаті Європи-2020.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.