Анна Плотіцина: «Не завжди все вдається, але це дає можливість встати з колін і йти далі»

534
У першому колі з бігу на 100 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина показала результат 13,30 с. Для виходу до півфіналу чемпіонату світу цього не вистачило.

 
«Сьогодні не найкращий мій результат, – говорить Анна Плотіцина після фінішу. – Сезон був хороший, але при цьому були певні розчарування. Не стільки через результат, скільки через те, що я знаю, як усе має бути. Але я, певно, не спіймала якісь нюанси, рухи. Не вистачило 380-го дня в році.
 
У забігу питання до технічних моментів. Ми нічого не змінювали, але навіть на тренуваннях, виконуючи все, як і раніше, не відчувала рух, який потрібно спіймати і повторювати з дня в день. А сезон почався у травні, сьогодні жовтень. Я у жодному разі не скаржуся! Але це не дуже легко. Насправді, до старту я не відчувала втоми, та зараз розумію, що вона все ж накопичилася.
 
Звісно, і мені, і тренеру прикро, що не вдалося пробігти краще, адже ми доклали дуже багато зусиль під час підготовки. Але я займаюся тим, що люблю. Не завжди все вдається, але це дає можливість встати з колін і йти далі.
 
Чи не думали ми про те, щоб поїхати на збір разом з сильними бар’єристками з інших країн? Ця конкуренція на зборах може стати як плюсом, так і мінусом. До того ж є антропометричний фактор: я не можу приїхати на збір, де зріст бар’єристок 1,60 метрів, адже у нас зовсім інший підхід у плані технічної підготовки.
 
Все потрібно аналізувати. Коли тобі все вдається, ти починаєш аналізувати – і у тебе таке натхнення з’являється! Але ми обов’язково це зробимо, виведемо нові формули, і з новими можливостями, новими силами рухатимемося вперед.
 
Я вірю, що у нашої збірної ще будуть суперські результати у Досі. А сьогодні не я і сьогодні не для вас… На жаль. Адже ми дійсно дуже старалися».
Попередня статтяЕдуард Забуженко: «Після фінішу немає жодних емоцій»
Наступна статтяМарина Бех-Романчук – у фіналі чемпіонату світу зі стрибків у довжину