Ярослава Магучіх і Мар’ян Закальницький – найкращі легкоатлети вересня в Україні

394
Ярославу Магучіх і Мар’яна Закальницького визнано найкращими легкоатлетами вересня в Україні.

Ярослава Магучіх виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу, двічі впродовж фіналу поліпшивши світовий рекорд U20 (2,02 і 2,04 м), а також стала наймолодшою в історії медалісткою чемпіонатів світу.

Мар’ян Закальницький посів дев’яте місце зі спортивної ходьби на 50 км на чемпіонаті світу (4:12.28 год).

У голосуванні за найкращих легкоатлетів місяця за версією Легкої атлетики України беруть участь експерти (Рада ФЛАУ), ЗМІ і вболівальники. Голоси у кожній категорії рахуються як третина всіх голосів.
Попередня статтяРекорди та фотофініш Запорізького півмарафону
Наступна статтяІнна Кашина – п’ята у першому колі змагань зі спортивної ходьби у Китаї