В Аргентині завершився чемпіонат світу з гірського бігу

357
15-16 листопада Вілья-Ла-Ангостура, що в Аргентині, приймала чемпіонат світу з гірського бігу.

У перший день чемпіонату атлети змагалися з бігу на класичних, або як їх ще називають коротких горах. І бігти їм довелося під проливним дощем. Україну у цей день представляли троє спортсменів.

У змаганнях серед жінок Олена Китиця фінішувала 33-ю на дистанції 14,7 км з перепадом висот +754 м/-754 м. Час українки – 1:28.08 год. Перемогла Грейсон Мьорфі зі США (1:15.20 год). Чоловіки бігли таку ж дистанцію, як і жінки. Чемпіоном світу став американець Джозеф Грей (1:05.13 год), а українець Олександр Ченікало фінішував 40-м (1:13.31 год).

Ще один українець, Богдан Кондрашов, змагався серед юніорів. Спортсмени цієї вікової категорії долали дистанцію 7,6 км (+393 м/-475 м). Кондаршов посів 43-тє місце (42.49 хв). Чемпіоном світу серед юніорів став британець Джозеф Дагдейл  (32.44 хв).

У другий день спортсмени змагалися на довгих дистанціях (41,5 км; +2184 м/-2184 м). І серед чоловіків, і серед жінок Україна була представлена не лише в індивідуальних, а й у командних змаганнях. Всі наші спортсмени дісталися фінішу і посіли 13-те місце у змаганнях серед жінок і 16-те – серед чоловіків. Чемпіонами світу стали француженки та іспанці.

В індивідуальному заліку серед жінок до 50-ки найсильніших ввійшла Юлія Тарасова. З часом 4:44.02 год вона 42-а. Наталія Гусиніна фінішувала 62-ю (5:13.21 год), а Олена Хашко – 67-ю (5:34.23 год). Чемпіонкою світу стала румунка Крістіна Сіміон (3:49.57 год).

У змаганнях серед чоловіків найшвидшим серед українців був Ігор Слюсаренко. З часом 4:11.07 год він 65-й. Слідом за ним, 66-м, фінішував Сергій Попов (4:12.02 год). Олексій Борисенко – 74-й (4:27.25 год). Чемпіоном світу став американець Джим Волмслі (3:12.16 год).