Турецькі перемовини

191
Президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь та директор Департаменту сервісів ФЛАУ Наталія Бурьохіна з одноденним робочим візитом відвідали Туреччину. Там у них відбулася низка зустрічей, про які буде цікаво дізнатися вітчизняним прихильникам Королеви спорту.
 
– Основних тем для обговорень з турецькими партнерами у нас було дві, – розповідає Ігор Гоцул. –  Перша – взаємодія з колегами з Федерації легкої атлетики Туреччини. Нагадаю, вона триває вже досить давно і є доволі плідною та ефективною. Зокрема, ми проводимо досить багато зборів в Туреччині. В тому числі і через те, що, на жаль, не маємо можливості проводити їх на території окупованого Криму. Турецькі колеги намагаються допомогти створити нам максимально сприятливі умови. І, зокрема, під час зустрічей ми говорили про наші плани на олімпійський сезон, про допомогу в формуванні гарної цінової політики, аби ми могли максимально ефективно витрачати наявні у ФЛАУ кошти. Також обговорили участь наших спортсменів в змаганнях в Туреччині, і навпаки – турецьких атлетів в українських стартах. Найближчим часом в Туреччині буде введено в експлуатацію нову базу олімпійської підготовки з легкої атлетики, і ми домовилися, що наші легкоатлети матимуть особливі преференції, якщо викажуть бажання використовувати її для своїх зборів.
 
Другий момент – ми продовжуємо нашу роботу з пошуку офіційних партнерів Легкої атлетики України. І ведемо її не лише в середині країни, але й за її межами. Зокрема, зараз відбулася зустріч з керівництвом великої турецької компанії, яка працює в галузі комунікацій – Turkcell. На даному етапі наші перемовини можна назвати успішними. Зрозуміло, що подібні питання не вирішуються швидко, це достатньо складний, кропіткий, багатоетапний процес. Ще зарано говорити про безумовний успіх. Але принаймні ми не сидимо на місці, а рухаємося, шукаємо нові можливості для української легкої атлетики. Однозначно, від наших потенційних партнерів є відгук, живий інтерес. Ми будемо надалі працювати у цьому напрямку, і по мірі надходження нової інформації будемо про неї повідомляти громадськість.