Яскравий старт на «Різдвяних стартах»

24
Вдалим видався початок нового сезону для низки українських легкоатлетів, які вирішили розпочати змагальний рік у Києві на традиційних, 25-их за ліком Всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти».
 
Найголовніша подія, яка відбулася в манежі Київської міської ШВСМ під час цих змагань – результат Юлії Левченко у стрибках у висоту. Головними суперницями киянки у секторі були її землячка Ірина Геращенко та багатоборка з Київщини Аліна Шух. Аліна показала результат 1.83, Ірина – 1.86. А от Юлія, як залишилася у секторі на одинці з планкою, продовжувала брати наступні висоти, і всі – з першої спроби. В тому числі і два метри рівно! Це – повторення її особистого рекорду для приміщень, а заразом і найкращий результат сезону у світі.
 
Виступала у Києві і ще низка вітчизняних майстрів Королеви спорту світового рівня. Призерка чемпіонату світу-2019 зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук (Хмельницька обл.) поставила перед собою завдання відпрацювати на «Різдвяних стартах» розбіг, а тому брала участь в змаганнях з бігу на 60 метрів. І стала третьою, з особистим рекордом – 7,45. Поступилася лише Вікторії Ратніковій (Запорізька обл.), яка також встановила особистий рекорд – 7,37, та киянці Яні Качур (7,41). У чоловіків поза конкуренцією на цій дистанції був Олександр Соколов з Миколаївської області – 6,67.
 
Задоволений своїм виступом залишився і Владислав Мазур з Житомирщини. У стрибках у довжину він також переміг з особистим рекордом – 7 м 92 см.
 
У жінок в бар’єрному бігу на 60 метрів непоганий результат показала киянка Ганна Чубковцова – 8,19. На 200-метрівці поза конкуренцією були Яна Качур (24,37) та Анастасія Бризгіна (Запорізька обл., 24,65). Несподіваний результат було зафіксовано на чоловічій 400-метрівці. Там киянин Іван Будзинський випередив досвідченого волинянина Данила Даниленка – 47,50 (особистий рекорд) проти 47,97. У жінок на цій дистанції заочну боротьбу столичних спортсменок Тетяни Мельник та Наталі Пироженко-Чорномаз (бігли в різних забігах) виграла Тетяна (53,43 та 54,48 відповідно).
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Фото – Олексій Кулівець (Жорстка Атлетика)