Перемога як подарунок на день народження!

297
Низку результатів, які заслуговують на увагу, було показано на чемпіонаті Києва який відбувся 6 лютого в манежі столичної міської ШВСМ.
 
Киянка Яна Гладійчук після яскравої перемоги у стрибках з жердиною на командному чемпіонаті України в Сумах, гарно проявила себе і на рідній арені. Зараз вона тріумфувала з результатом 4 м 40 см. Сергій Нікіфоров з Київщини (на фото) у свій день народження здобув впевнену перемогу у секторі зі стрибків у довжину – 7.69.
 
Продовжує бігати цієї зими спринт призерка чемпіонату світу зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук з Хмельницької області. Вона виграла чемпіонат Києва на 60-метрівці – 7,53. З бігу на 60 м з/б у жінок перемогла киянка Ганна Чубковцова (8,34), а у чоловіків взагалі трійка найкращих встановила особисті рекорди – Віктор Солянов (Київ, 7,92), Олексій Овчаренко (Харківська обл., 7,94), Андрій Василевський (Миколаївська обл., 7,98).
 
Порадували своїх прихильників дві наші досвідчені та титуловані майстрині – киянки Тетяна Петлюк та Наталія Пигида. Тетяна стала найкращою на 800-метрівці (2.05,69), а Наталія – на 400-метрівці (54,39).
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяДві українки претендують на звання найкращої легкоатлетки січня в Європі
Наступна статтяІван Бєляєв святкує ювілей