Український п’єдестал у Банській Бистриці та особистий рекорд від Ратнікової у Лодзі

333
Фото (с)Pavol Uhrin
Вперше у міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту у Банській Бистриці весь «жіночий» п’єдестал зайняли спортсменки з однієї країни. Цю сторінку в історію турніру Banskobystricka Latka вписали українки.

 
Ярослава Магучіх виграла змагання з результатом 1,96 м. Після цього вона виконала три спроби на висоті 2,00 метри, але попри те, що третя з них була близькою до успіху, планка цього разу не встояла.
 
Ірина Геращенко і Юлія Левченко настрибали по 1,93 м, але Геращенко зробила це з першої спроби і стала другою, а Левченко висота підкорилася з третьої спроби і вона третя.
 
«Чудово, що у нашому календарі є такі змагання. Покриття тут дещо відрізняється від того, яке саме на легкоатлетичних аренах. Ярослава ще дуже молода і у неї поки що немає досвіду змагатися на ньому. Сьогодні було досить багато технічних помилок.
 
Спробувати позмагатися в інших умовах піде на користь її зростанню як стрибунки у висоту світового рівня. Після ейфорії у Карлсруе і світового юніорського рекорду там добре зрозуміти, що у нас є величезний запас для вдосконалення і для того, щоб бути стабільнішими у результатах.
 
З іншого боку, Ярослава показала свої найкращі спортивні якості у боротьбі зі своїми основними суперницями. Ми зробимо максимум від нас залежного, щоб стрибати вище уже цього зимового сезону», – сказала в коментарі EMENews Тетяна Степанова, тренер Ярослави Магучіх.
 
***
 
Вікторія Ратнікова перемогла на змаганнях OrlenCup у Лодзі. Дистанцію 60 метрів вона подолала з особистим рекордом 7,32 с. Марія Мокрова й Іванна Аврамчук пробігли 60 метрів за 7,63 с і 7,78 с відповідно, чого забракло для виходу у фінал. До фіналу у змаганнях серед чоловіків не вдалося потрапити Роману Кравцову (6,84с).
 
Без українців пройшов і фінал з бігу на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків. Віктор Солянов у забігу показав час 8,17 с. Натомість у змаганнях серед жінок Анна Плотіцина фінішувала п’ятою (8,20 с). Наталія Юрчук-Ручківська зупинилася у кроці від фіналу (8,46 с).
 
Юлія Чумаченко стала другою зі стрибків у висоту (1,89 м). Перемогла полька Каміла Лічвінко (1,93 м).
Попередня статтяУкраїнці виграли чотири золота на юніорському чемпіонаті ABAF у приміщенні (ВІДЕО)
Наступна статтяІгор Гоцул: «Ми знайшли ідеальний майданчик під стадіон в середньогір’ї»