Марина Бех-Романчук продовжила переможну серію турніром у Льєвані

289
Що не старт, то перемога. Таким девізом нинішнього сезону керується українка Марина Бех-Романчук на міжнародній арені. Після виграних турнірів у Карлсруе, Торуні та Глазго вона стала найкращою і у Льєвані.

Як і чотири дні тому у Шотландії, у Франції Бех-Романчук стрибнула у довжину на 6,90 метрів.

Ольга Ляхова стала п’ятою з бігу на 800 метрів. Її час – 2.03,45 хв.

Артем Шаматрин фінішував шостим у своєму забігу на 60 метрів з бар’єрами (7,92 с) і у фінал не потрапив. Переміг француз Паскаль Мартіно-Лягард (7,47 с). На цій же дистанції у змаганнях серед жінок планувалася участь Анни Плотіциної, проте українка на старт не вийшла.

Заключний етап серії World Athletics Indoor Tour відбудеться у Мадриді 21 лютого. Трансляція буде на каналах «Поверхность ТБ».
Попередня статтяПрямі трансляції чемпіонату України-2020 у приміщенні – на XSPORT та Youtube!
Наступна статтяЯрослава Магучіх і Ярослав Ісаченков – найкращі легкоатлети січня в Україні