Фотофакти про заключний день чемпіонат України-2020 у приміщенні

21
20-22 лютого Суми приймали чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

 
На виступ Ярослави Магучіх чекали з особливим нетерпінням. Нинішнього сезону вона встановила два світові юніорські рекорди у приміщенні, повторила і побила рекорд України у приміщенні, стала переможницею World Athletics Indoor Tour і виграла всі турніри, у яких брала участь. Переможну серію вона продовжила у Сумах.
 
З другої спроби подолавши 2,01 м, Магучіх стала чемпіонкою України у приміщенні. На 2,03 вона вирішила не стрибати.
 
«У Сумах хороше покриття, нам підходить. Головним на чемпіонаті було виправити технічні моменти, а саме уникнути помилок на дузі, і з цим Ярослава упоралася на відмінно, – сказала після виступу учениці Тетяна Степанова. – Ми дуже раді, що приїхали, адже виступати на національних чемпіонатах потрібно. Це, зокрема, піднімає статус змагань на вищий рівень.
 
Попереду у Ярославище один турнір – змагання The Karsten Warholm International, 28 лютого у Новрегії».
 
Разом з Магучіх на п’єдестал пошани піднялися Ірина Геращенко (1,93 м) і Юлія Чумаченко (1,89 м).
 
Паралельно з жінками у сусідньому секторі у висоту стрибали чоловіки. Боротьба за золото розгорнулася між Андрієм Ковальовим і Вадимом Кравчуком. Переможцем з неї вийшов Ковальов (2,27 м). Кравчук виграв срібло (2,24 м). Дмитро Яковенко третій (2,18 м).
 
Тетяна Петлюк у Сумах відсвяткувала День народження. У цей день вона бігла фінал на 1500 метрів, де фінішувала другою, поступившись Орисі Дем’янюк (4.27,88 хв). «Бігти чотири рази за три дні – не так і легко», – зазначила Тетяна після фінішу. Напередодні Петлюк перемогла з бігу на 800 метрів.
 
Анна Плотіцина перемогла з бігу на 60 метрів збар’єрами (8,24 с). Анна Чубковцова (8,28 с) і Наталія Юрчук (8,36 с) виграли срібну і бронзову медалі.
 
У рамках чемпіонату України відбувся забіг ветеранів АТО. Цього разу вони змагалися з бігу на 5000 метрів. Переможцем з результатом 16.59,13 хв став Дмитро Бойко.
 
Упродовж усіх днів чемпіонату у Сумах розігрували подарунки серед глядачів – пам’ятні футболки, ручки, горнятка та афіші від ФЛАУ, а також сертифікати від офіційного партнера Легкої атлетики України компанії INTERTOP. Їх вигравали шляхом жеребкування, стрибаючи у довжину та через інші заходи, підготовлені для глядачів, які зібралися на трибунах сумського легкоатлетичного манежу.