Основні рішення лютневого Виконкому ФЛАУ

249
На засіданні Виконкому ФЛАУ (21-22 лютого, Суми) розглянули низку питань.

 
Зокрема, були заслухані звіти про результати участі у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні (15 лютого, Стамбул, Туреччина) та чемпіонаті Асоціації балканських федерацій з легкої атлетики серед юніорів (7-10 лютого, Стамбул, Туреччина). Обидва звіти були визнані задовільними.
 
Члени Виконкому ФЛАУ ухвалили кількісні склади на такі змагання:
– командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби (2-3 травня, Мінськ) – 26 спортсменів (по три чоловіка і жінки у змаганнях U20, по п’ять спортсменів серед чоловіків і жінок на дистанціях 20 і 50 км) та 15 офіційних осіб;
– Кубок Європи з бігу на 10000 метрів (6 червня, Лондон) – 8 спортсменів (4 чоловіки і 4 жінки) та 4 офіційні особи;
– чемпіонат Європи U18 (16-19 липня, Рієті) – 34 спортсмени (15 юнаків і 19 дівчат) та 13 офіційних осіб;
– чемпіонат Європи (26-30 серпня, Париж) – 88 спортсменів (42 чоловіки і 46 жінок) та 40 офіційних осіб.
 
 
Члени Виконкому ФЛАУ ухвалили рішення виступити з клопотанням щодо:
– присвоєння стипендії президента України Заслуженому тренеру України Анатолію Яковичу Гулі та Заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України Тамарі Семенівні Козирєвій;
– нагородження державною нагородою України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня директора Національного антидопінгового центру України Івана Михайловича Курліщука;
– нагородження державною нагородою України Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Заболотного Віктора Васильовича;
– призначення винагороди бронзовому призеру чемпіонату світу-2009 з десятиборства Касьянову Олексію та його особистому тренеру Касьянову Сергію, який брав участь у підготовці до змагань, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту» від 23 липня 2008 року №680.
 
Також було вирішено заохотити видатного легкоатлета Львівщини Степана Петровича Кузіва та відзначити його подякою ФЛАУ.
 
Членами Виконкому ФЛАУ було ухвалене рішення надати Ганні Нелепі дозвіл на представництво іноземного клубу на міжнародних змаганнях за умови виконання вимог Порядку надання дозволу членам Громадської спілки «Легка атлетика України» представляти іноземний клуб на міжнародних змаганнях, а саме п. п. 3 та 5 щодо здійснення плати за такий дозвіл.
 
Члени Виконкому ФЛАУ також обговорили питання про запропоновані комітетом зміни до проекту Закону України «Про внесення змін до статті 44 Закону України «Про вищу освіту» щодо підтримки осіб, які мають спортивні звання при вступі до закладів вищої освіти».
 
Було вирішено доручити Секретаріату ФЛАУ сформувати пропозиції щодо внесення змін у проект Закону України «Про внесення змін до статті 44 Закону України «Про вищу освіту» щодо підтримки осіб, які мають спортивні звання або заслуги при вступі до закладів вищої освіти, і відправити до Верховної Ради України.
 
Виконком ФЛАУ ухвалив рішення затвердити кількісний склад комісій з авторизації з п’яти людей. До її складу призначити Яну Бочарську, В’ячеслава Нищеменка і Степана Теслю. Питання щодо визначення ще двох кандидатур винести на засідання Виконкому у режимі електронного опитування.
 
Члени Виконкому ФЛАУ заслухали генерального секретаря ФЛАУ Михайла Медведя щодо розподілу екземплярів навчальної програми з легкої атлетики для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів  спортивного профілю навчальної програми з легкої атлетики для ДЮСШ. Вирішили погодити розподіл екземплярів навчальної програми з легкої атлетики між ТФЛА відповідно до кількості ДЮСШ з відділеннями легкої атлетики у певній ТФЛА плюс додатково десять екземплярів.
 
Члени Виконкому ФЛАУ ухвалили рішення щодо включення до календаря ФЛАУ на 2020 рік змагань Покровський напівмарафон (03.05.2020 року) та Покровський марафон (25.10.2020 року).
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 27 березня у Миколаєві.
Попередня статтяПомерла олімпійська чемпіонка Тетяна Буракова…
Наступна статтяПрощання з Тетяною Бураковою