Президента ЕА Свена Арне Хансена госпіталізовано з інсультом

343
Президента Європейської легкої атлетики (ЕА) Свена Арне Хансена госпіталізовано з інсультом, говориться у заяві виконавчого директора ЕА Крістіана Мілза.

 
До лікарні Свен Арне Хансен потрапив 15 березня. Наразі він залишається у реанімації і отримує найкраще лікування та догляд. Лікарі поки що не роблять детальних прогнозів, проте очікується, що щонайменше тиждень він лишатиметься у лікарні, після чого проходитиме період реабілітації.
 
У лікарні Хансена також перевірили на COVID-19 і тест виявився негативним.
 
На початку наступного тижня Виконавчий комітет ЕА в електронному режимі у відповідності до Конституції ЕА обговорить розподіл обов’язків президента ЕА на період його недієздатності і проінформує національні федерації, які входять до Європейської легкої атлетики.
 
ЕА публікуватиме новини про стан Свена Арне Хансена, коли ті надходитимуть, проте звертається до всіх з розумінням поставитися до ситуації і поважати право на приватність президента і його сім’ї.
 
Легка атлетика України приєднується до побажань якомога швидшого одужання і відновлення Свену Арне Хансену і висловлює слова підтримки його сім’ї.
Фото (с)Прес-служба НСК “Олімпійський”
Попередня статтяВіктору Заболотному – 80!
Наступна статтяГеннадія Заболотного призначено заступником міністра Кабінету міністрів України