Електронна версія Навчальної програми «Легка атлетика»

509
Пропонуємо вашій увазі електронну версію Навчальної програми «Легка атлетика для Дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, Шкіл вищої спортивної майстерності та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю».
 
Скачати її можна за ЦИМ посиланням. Постійне місцезнаходження на сайті ФЛАУ – пункт меню «ЗМАГАННЯ», підпункт меню «Спортсменам, тренерам, суддям», розділ «Методичні матеріали».
 
Нагадаємо, ця Програма була обговорена та ухвалена Виконавчим комітетом ГС «Легка атлетики України», отримала експертну оцінку фахівців Міністерства молоді та спорту України та державного НДА фізичної культури та спорту України, а також затверджена профільним Міністерством. Авторами посібника є завідувач Кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту НУФВСУ Володимир Бобровник, а також доценти цієї кафедри Сергій Совенко та Андрій Колот. Рецензентами виступили головний тренер збірної України з легкої атлетики Вячеслав Тиртишник, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Величко та директор СДЮШОР №6 м. Києва Сергій Шкарніков.
 
Друковані примірники видання будуть розподілені між територіальними федераціями легкої атлетики. Кожна ТФЛА отримає по одному примірнику на кожну наявну в неї ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю, що мають відділення легкої атлетики, плюс до цього 10 екземплярів. Ще 50 екземплярів залишаться в бібліотеці НУФВСУ.
Попередня статтяПомер Михайло Стороженко…
Наступна статтяРішення щодо дискваліфікації Назара Коваленка