Ігор Гоцул поділився з європейськими колегами досвідом проведення освітніх вебінарів для олімпійців

221
Сучасні засоби зв’язку допомагають не лише знаходитися в курсі подій, а й долати відстані в тисячі кілометрів за лічені секунди. Особливо вони актуальні нині. Так, за допомогою онлайн-конференції, участь у якій взяв і віцепрезидент НОК України, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, члени комісії «Європейський союз» Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) обговорили наслідки та вплив пандемії COVID-19.
 
Обговорення відбулося під головуванням очільника Комісії, бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики Юрія Тамма.
 
Як повідомляє прес-служба НОК України, у ході засідання члени комісії інформували про ситуацію у їх країнах у зв’язку з пандемією. За словами членів комісії, попри всі труднощі карантин відкрив для багатьох сучасні засоби зв’язку та програмні рішення, які можуть бути ефективно використані у майбутньому. Так, позитивно Комісія ЄОК сприйняла інформацію Ігоря Гоцула про запроваджену Національним олімпійським комітетом України масштабну програму навчання. За участю відомих лекторів триває реалізація освітнього проекту Sportcamp&more, в рамках якої, відповідаючи на виклики часу, запроваджено серію вебінарів для атлетів і тренерів від відомих бізнес-тренерів, науковців та фахівців Олімпійського інституту НУФВСУ щодо різних аспектів підготовки до Олімпійських ігор, психологічного стану, харчування тощо.
 
Зважаючи на позитивні практики, Комісією запропоновано створити та впровадити модель електронного управління для більш ефективної організації праці в майбутньому, а також у партнерстві з Microsoft запровадити власну систему вебінарів.
 
Напрацьовані рекомендації будуть направлені на розгляд керівництва ЄОК.
Попередня статтяЄвгену Резанову – 50!
Наступна статтяЩодо змін до Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації в метаннях та багатоборствах