«Діамантова ліга»: перенесені червневі етапи і альтернатива в Осло

319
Слідом за травневими етапами перенесені і два червневі етапи «Діамантової ліги», а BislettGames в Осло проведуть в альтернативному форматі. Причина таких рішень незмінна – пандемія COVID-19, яка охопила більшість країн світу.

 
Всесвітня легка атлетика повідомила про перенесення етапів у Юджині (7 червня) і Парижі (13 червня).
 
BislettGamesмають намір провести 11 червня, як і планувалося, але у форматі альтернативних легкоатлетичних змагань. Це має бути виставковий турнір під назвою TheImpossibleGames.
 
Концепт передбачає участь у заході кількох атлетів світового рівня з цілковитим дотриманням правил поведінки під час коронавірусу і соціального дистанціювання у Норвегії.
 
На даний момент у програму включено спробу рекорду від норвезького бар’єриста Карстена Варгольма, а також боротьбу стрибунів з жердиною – світового рекордсмена шведа Арманда Дуплантіса і екс-рекордсмена світу француза Рено Лавіллені. На програму ще чекає затвердження.
 
Змагання триватимуть годину і їх покажуть на норвезькому каналі NRK. Частково їх профінансує Асоціація легкої атлетики Норвегії і Всесвітня легка атлетика.
За матеріалами Wanda Diamond League для World Athletics
Фото (с)Wanda Diamond League
Попередня статтяЧемпіонат Європи з легкої атлетики скасовано
Наступна стаття«Створення і монетизація персонального бренду»: атлетів вчили, як просувати особистий бренд у медіа (ВІДЕО)