ФЛАУ планує запустити серію онлайн-змагань з легкої атлетики

208
У вівторок 19 травня відбулася традиційна нарада керівників Департаментів Легкої атлетики України.
 
Цієї суботи в режимі онлайн-конференції відбудеться засідання Виконавчого комітету ФЛАУ. Основним питанням, який буде на ньому розглядатися, буде оновлений календар нинішнього сезону, а також проект календаря на 2021-й рік. Цим темам була присвячена перша частина наради. Зокрема президент ФЛАУ Ігор Гоцул наголосив на необхідності дотримуватися правила проводити національні змагання виключно на сертифікованих спорудах. Згідно з цією вимогою було вказано на необхідності зв’язатися з представниками територіальних ФЛА, які хочуть проводити національні старти, але ще не виконали процедуру сертифікації своїх арен та секторів, з проханням пришвидшити цей процес. Також було обговорено підготовку до засідання Ради ФЛАУ (30 травня) та звітно-виборчої Конференції ФЛАУ (кінець вересня – початок жовтня цього року).
 
Були обговорені освітні семінари проекту ФЛАУ «Академія легкої атлетики України» – як ті, що вже відбулися, так і майбутні. Зокрема, цього тижня відбудеться ще два семінари Яни Бочарської та Вячеслава Нищеменка «Права та обов’язки легкоатлетів під час змагань». 20 травня він буде присвячений змаганням зі стрибків, 22 травня – з бігу. Також на наступний тиждень заплановано другий антидопінговий семінар. Було наголошено на тому, що необхідно якомога краще донести до спортсменів необхідність участі в цих заходах. Адже від обізнаності в даних тематиках інколи може залежати доля нагород та навіть подальшої кар’єри атлетів.
 
Абсолютно всі – спортсмени, тренери, любителі легкої атлетики – вже скучили за змаганнями. Допоки вони ще не розпочалися, Легка атлетика України, аби хоч якоюсь мірою втамувати «змагальний голод» зараз вивчає можливість проведення змагань в онлайн-форматі. Зокрема, розглядаються варіанти проведення в червні таких змагань серед спортсменів з бігу на 400 метрів, стрибків у висоту, метання молота. Наразі особливо вивчається технічна сторона розв’язання цього питання, аби їх трансляція в інтернеті чи на телебаченні була якісною, цікавою та видовищною. Щойно будуть узгоджені всі деталі, ФЛАУ обов’язково додатково повідомить про проведення таких стартів.
Попередня статтяОсобливості підготовки легкоатлетів з бігу на витривалість в сучасних умовах
Наступна статтяІгор Тер-Ованесян святкує День народження!