Відбувся семінар «Права та обов’язки атлетів під час змагань зі стрибків» (+ ВІДЕОЗАПИС)

304
Відбувся черговий онлайн-семінар «Академії легкої атлетики України». Слідом за метаннями, Яна Бочарська та Вячеслав Нищеменко розповіли про права та обов’язки легкоатлетів під час змагань зі стрибків.
 
Впродовж двох годин представники Комісії змагань ФЛАУ розповідали про основні моменти, які стосуються суддівства змагань зі стрибкових дисциплін, а також відповідали на запитання присутніх. Мова йшла як про елементарні правила змагань, так і про дуже тонкі нюанси. А саме від знань цих нюансів інколи може залежати доля чемпіонського титулу, або й взагалі кар’єри. Якщо спортсмен впевнений, що суддя помилився – необхідно апелювати. Шанси довести свою правоту доволі високі. Але для цього необхідне виконання обов’язкових умов: знання правил змагань, а також, якщо змагання відбуваються за кордоном, знання іноземної мови.
 
Щодо іноземної мови – тут все в ваших руках. А от щодо правил – нищенаведене відео допоможе вам в них суттєво розібратися. А ми також закликаємо вас не пропустити наступний семінар Яни Бочарської та Вячеслава Нищеменка «Права та обов’язки атлетів під час змагань з бігу». Він відбудеться 22 травня о 13:00, і члени ФЛАУ, аби взяти участь у ньому, мають звернутися до своїх територіальних ФЛА, головних тренерів за видами або до Комісії атлетів ФЛАУ.Семінар буде цікавий легкоатлетам, тренерам, суддям, журналістам, а також простим любителям легкої атлетики.

 

Попередня статтяІгор Тер-Ованесян святкує День народження!
Наступна статтяВідбувся заключний семінар з серії «Права та обов’язки атлетів під час змагань»