І знову про антидопінг

148
Відбувся черговий онлайн-семінар в рамках освітнього проєкту ФЛАУ «Академія Легкої атлетики України» – «Антидопінг: міфи та реальність».
 
Антидопінговій темі в рамках цього проєкту було приділено увагу вдруге. Після першого круглого столу«Виклики для спортсменів та їхнього допоміжного персоналу», який відбувся 20 квітня, почали надходити запитання щодо деталей проваджень вітчизняних та іноземних атлетів: чому за одну й ту ж саму знайдену в організмі заборонену речовину в одному випадку дають 4 роки дискваліфікації, а в іншому виправдовують; як діяти спортсмену в тому чи іншому випадку, тощо. Ми зібрали всі ці запитання і поставили спікерам семінару: президенту ФЛАУ Ігорю Гоцулу, віцепрезиденту ФЛАУ та голові Комісії юридичних проваджень Фіделю Тимченку, заступнику голови Національного антидопінгового центру України Ярославу Кручеку, головному тренеру збірної України Вячеславу Тиртишнику, лікарям команди.
 
Хто не встиг послухати захід в прямому ефірі, має це змогу зробити на офіційному Yuotube-каналі ФЛАУ. І не забувайте підписуватися на нього – на вас очікує ще багато цікавих та корисних відео.