Онлайн-баттл 5vs400: вгадуйте переможницю третього етапу – отримуйте приз

237
Легка атлетика України і офіційний партнер ФЛАУ компанія INTERTOP продовжують традицію проведення конкурсу прогнозів.

 
Тому/тій, хто вгадає переможницю третього етапу онлайн-баттлу 5vs400, INTERTOP дарує сертифікат на придбання пари взуття у мережі магазинів.
 
Умови конкурсу дуже прості. Необхідно вгадати переможницю третього етапу, зробити репост відповідного повідомлення зі сторінки ФЛАУ у Facebook і бути підписаним та вподобати сторінки ФЛАУ й INTERTOP у Facebook. Подробиці конкурсу – ТУТ.
 
Третій етап онлайн-баттлу 5vs400 відбудеться 13 червня. Завдання на нього вже оголосила Анна Рижикова; і його ви також можете побачити на сторінці події. Трансляція – на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube.
 
Нагадаємо, що онлайн-баттл стартував 30 травня. Участь у ньому беруть п’ять атлеток. Кожна змагається у своєму місті. І всі вони претендують на місця в олімпійській естафетній команді 4х400 метрів:
 
Катерина Климюк – фіналістка чемпіонату світу-2019 у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів, бронзова медалістка чемпіонату Європи U23 у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів, переможниця першого етапу онлайн-баттлу 5vs400 (біг на 1 км).
 
Ольга Ляхова – бронзова медалістка чемпіонату Європи-2018 і чемпіонату Європи-2019 у приміщенні з бігу на 800 метрів, срібна медалістка чемпіонату Європи-2014 у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів.
 
Аліна Логвиненко – бронзова медалістка Олімпійських ігор у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів.
 
Анна Рижикова – бронзова медалістка Олімпійських ігор у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів, срібна призерка чемпіонату Європи-2018 з бігу на 400 метрів з бар’єрами.
 
Вікторія Ткачук – фіналістка юніорського чемпіонату світу-2012 у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів.
 
Конкуренція за місця в олімпійській четвірці надзвичайно висока, адже крім учасниць онлайн-баттлу на них претендують ще як мінімум 3-5 атлеток.
 
На кожному етапі онлайн-баттлу завдання ставить одна з його учасниць. Перший етап виграла Катерина Климюк. Аліна Логвиненко була переможницею другого етапу.
 
Ім’я абсолютної переможниці дізнаємося 27 червня.
Попередня статтяПішов з життя Володимир Кацман
Наступна статтяВідбувся семінар «Дослідження технічної досконалості виконання стрибків у довжину оптико-електронними методами реєстрації рухів спортсменів»