Рівненський стадіон «Авангард» претендуватиме на сертифікат 3-ї категорії

228
В Рівному триває реконструкція стадіону «Авангард». Днями відбулися перемовини між президентом Легкої атлетики України Ігорем Гоцулом, першим віцепрезидентом ФЛАУ Володимиром Рудюком та міським головою Рівного Володимиром Хомком.
 
Перемовини стосувалися реконструкції легкоатлетичної складової «Авангарду». За їх результатом керівники ФЛАУ відзначили зацікавленість міської влади в тому, щоб легка атлетика була якомога якісніше представлена на оновленій арені. Зокрема, досягнуто домовленостей, що на «Авангарді» всі легкоатлетичні сектори будуть створені згідно з міжнародними стандартами, в тому числі на них буде вкладене синтетичне покриття німецької компанії «Polytan». Таке саме, зокрема, вкладене на Олімпійському стадіоні в Берліні, де торік проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики. Згідно з домовленостями ФЛАУ та компанії «Polytan», німецька сторона також взяла на себе зобов’язання безкоштовно встановити на рівненській арені безконтактну систему датчиків, які допомагатимуть легкоатлетам під час тренувального процесу, а також в роботі комплексної наукової групи збірної України з легкої атлетики.
 
 
Все це створює передумови, щоб після завершення реконструкції рівненський стадіон «Авангард» отримав сертифікат 3-ї категорії ІААФ. Вже цієї осені на «Авангарді» планують завершити перший етап реконструкції, після якого він зможе приймати футбольні матчі. Легкоатлетичну складову арени планується завершити наступного року.
Попередня статтяНаступного року Львів прийме засідання Виконкому Європейської Атлетики
Наступна статтяПрезидент України відзначив представників легкої атлетики з нагоди Дня Конституції